همه چیز از همه جا

همه چیز در این سایت وجود دارد

مهندس امیر مسعودی و نمره ی 13 اش

مهندس امیر مسعودی و نمره ی 13 اش

کنکور اسان است! بیو گرافی و زندگی نامه امیر مسعودی! با معدل 13 به اینجا رسیدم!

امیر مسعودی شخصیه که خیلی بین بچه های تجربی ریاضی حتی انسانی ها معروفه! و همه در موردش کم و بیش میدونن!

بیو گرافی و زندگی نامه ایشون رو قرار میدم براتون! جالبه بدونید که ایشون با معدل 13 به اینجا رسیدن!(قابل توجه اونا که معدل رو شرط میدونن)

وقتی شخصی با همچین معدلی به اینجا میرسه شما چرا نتونین؟ نکته مهم(بنده هیچ ارتباطی با موسسه ندارم و هدفم اگاهی دوستان از زندگی ایشون هست)

thumb_4152259.jpg

من دانش آموزی بودم که در دوره راهنمایی اشتیاق زیادی به درس خواندن داشتم و توانستم با مشکلاتی که داشتم با معدل ۱۹٫۸۱ به دبیرستان راه یابم. اما وقتی که اول دبیرستان را شروع کردم از همان اوایل نتوانستم مانند قبل انگیزه چندانی در خود ایجاد کنم و با معدل ۱۳٫۹۹ البته بدون داشتن تجدیدی اول دبیرستان را گذراندم. و با توجه به این شرایط حتی می خواستم از درس خواندن هم دست بر دارم. اما نمی شد! و این عمل برایم غیر ممکن بود… چون چندین سال بود که به درس و کتاب عادت کرده بودم و سختی های زیادی را تحمل کرده بودم، ما همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستیم کنترل کامل زندگی مان و تمامی آنچه که برایمان اتفاق می افتد در دست خودمان است و باید برای تغییر اوضاع و شرایط نامساعد اقدام کنیم و ایمان داشته باشیم که می توانیم آنها را از بین ببریم.
من شرایطم را تغییر دادم و برای ادامه تحصیل به شهرستان ارومیه رفتم و دوباره شرو کردم…
از طرفی علاقه زیادی به رشته کامپیوتر داشتم و از طرفی هنرستان های فنی حرفه ای دانش آموزی با این معدل را قبول نمی کردند و مجبور شدم رشته نقشه برداری را انتخاب کنم…
راستی! اگر شما جای من بودید خودتان را به دست سرنوشت می سپردید… سرنوشت تصادفی یا شانسی نیست و چیزی به اسم اتفاق وجود ندارد…خود شما سرنوشت و لحظات زندگیتان را می سازید.
وقتی خداوند می فرماید :از من بطلبید تا اجابت کنم شما را. من از او خواستم تا بیشتر راهنماییم کند…
بعد از چند روز به سختی تغییر رشته دادم و با اشتیاقی که به رشته مورد علاقه ام داشتم درس خواندن را شروع کردم با معدل۱۷ در سال دوم هنرستان فنی وحرفه ای و در سال سوم با معدل بالای۱۸ در رشته کامپیوتر پذیرفته شدم…در اوایل تابسان ۸۶ بعد از سال دوم هنرستان تصمیم گرفتم برای قبول شدن در کنکور درس بخوانم و تمام کتابهای تخصصی را مطالعه کردم.اما وقتی که سال سوم شروع شد هم برای مدرسه و هم برای کنکور باید مطالعه می کردم…
و با وجود تمام تلاشهایم امید کمی به قبول شدن در کنکور داشتم چون نمی توانستم (به دلیل نداشتن پول)در آموزشگاه ها و کلاس های خصوصی یا کنکورهای آزمایشی شرکت کنم….

من به این همایش رفتم و با شرکت کردن در سمینارهای بعدی استاد احمدی در استفاده از کاستهای آلفا و روشهای مطالعه استاد بزرگمنش دانستنم که رمز موفقیت دو چیز است:

 
  1. تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آن
  2. مشخص کردن انگیزه ها

من از استاد مکتوب کردن اهداف و برنامه ریزی درست را آموختم.
اهداف مکتوب و واضح اثر اعجاب انگیزی روی تفکر شما دارد. این اهداف به شما انگیزه داده و تحریک به فعالیت می کند خلاقیت شما را تحریک نموده و انرژی شما را آزاد می کند. راجع به اهدافتان فکر کنید و هر روز آنها را مرور کنید.
شاید باورتان نشود! حتی حالا هرگاه می خواهم تغییری ایجاد کنم یا به چیزی در زندگی ام برسم آن را یادداشت می کنم واینگونه هر یک از هدفهایم را به عملی تبدیل کنم. همه امیدها، رویاها، هدف ها و آرمان های شما در گرو سخت کوشی است.
برایان تریسی می گوید:
در جایی که کار می کنید به سخت کوش ترین فرد معروف باشید این کار موفقیت شما را تضمین می کند.
بخت با من یار بود که با استاد احمدی آشنا شدم و توانستم با تکنیک های درسی و مشاوره هایشان رتبه خوبی بیاورم و به تلقینات منفی دیگران حتی معلمین توجهی نکردم و تهران را به عنوان اولویت اول انتخاب کردم و توانستم در آموزشکده شماره ۱ تهران (آموزش عالی فنی انقلاب اسلامی) بدون داشتن امتیازی که حتی امتیاز بومی را هم از دست داده بودم قبول شوم. (من با انتخاب تهران به عنوان انتخاب اول خود امتیاز بومی بودن که مهم ترین امتیاز فنی و حرفه ای ها می باشد را از دست دادم) اما من به تلاش هایم و به آن چه می خواستم ایمان داشتم و بالاخره در انتخاب اول خودم در رشته نرم افزار کامپیوتر پذیرفته شدم. من آگاهی یافتن از نیروی درونی خود و استفاده از استعداد خود و روشهای درست مطالعه را مدیون راهنمایی های استــاد احمدی هستم. سی دی ها و کتاب های ایشان فوق العاده بود.

کلام آخر…

حال یک ورق کاغذ سفید بردارید و هدف بزرگ خود یعنی کنکور که می خواهید در آن موفق شوید را بنویسید. آن را طوری بنویسید که گویی هم اکنون یک سال گذشته و به هدفتان رسیدید…از زمان حال، جمله مثبت و ضمیر اول شخص استفاده کنید. بطوریکه بلافاصله توسط ضمیر ناخودآگاه شما پذیرفته شود. مثلاً بنویسید: من در دانشگاه …………… در رشته ………… تحصیل می کنم. هر کاری را که می توانید انجام دهید یا فکر می کنید می توانید انجام دهید شروع کنید. شجاعت با خود نبوغ، قدرت و معجزه به همراه دارد.
موافقین ۱ مخالفین ۰

نظرات (۷۸)

سوالات آیین نامه رانندگی
از این مطالب خوب بیشتر بگذارید
دوستان این ادامه نظر قبلیه جا مونده اگه نخوندینش توصیه میکنم برین سراغ اون بعد اینو بخونین و اما ادامه:
به اینم دقت کنین که ادبیات کسایی که میان از موسسه کلاهبردار کنکور آسان است(یا اسمای جدیدشون اوج یادگیری-یادگیری برتر) تعریف میکنن خود مشاورای زیردست احمدی هستن همشون یه نوع ادبیات دارن و از یه سری اصطلاحای خاصی استفاده میکنن که همون کلاهبردارا میگن..مثلا: تکنیکای ناب !! استاد(!!!!) احمدی !!!
یا مثلا..من استفاده کردم و کنکور قبول شدم..من استفاده کردم امسال پزشکی میارم!!من بیرون میرفتم وقتم گرفته میشد هیچیم نمیفهمیدم تا اینکه با این گوسفندا آشنا شدم ههه....و اسمشونم دختر میذارن اونم اکثرا از اسم سادات انتخاب میکنن :/ استاد بی سواد حسین احمدی در این حد بی شعور و عوضیو پسته که به یکی از دانش اموزاش(دانش اموز تا حالا نداشته ک رتبه بیاره همه اینایی که میاره کشکه ازشون کنکور بگیری ده درصدم نمیزنن فقط سیاوش مهران واقعا رتبه ی کنکورش یک بوده در سراسری سال نود که اونم با پول خریده در حالی اصلا از این چیزا استفاده نکرده) که عموش دوران جنگ شهید شده بود گفته برو جلو دوربین همش از عموت تعریف کن چون شهیدا احساسات مردمو برانگیخته میکنن و بیشتر محصولای چرتمون فروش میره!اون بدبختم من همه برنامه هاشو دیدم.اسمش یوسف بود فامیلیشو نمیگم حالا..هی میومد جلو دوربین تا حرف از عموش میزد سریع بغض میکرد سرشو مینداخت پایین ۴ تا اشک تمساح میریخت..بعد در روز ۲-۳ برنامه تو شبکه های مختلف میومد پشت هم همینکارو تکرار میکرد..من پیش خودم شک کردم چرا اینجوری میکنه نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه است تا اینکه یکی از عواملشون ازشون جدا شده بود لوشون داد دمش گرم!!
پس دوستان دیگه تکرار نکنم
شما هیچ نیازی به منبع آموزشی اینا ندارین الان بهترین کتابا تو بازار موجوده که با یک هزارم قیمت این محصولات چرت میتونین درصد خوبی بزنین در کنکور
و اما موسسه شیاد میدونم مدام تو سایتای مختلف سعی میکنین لو رفتناتونو یه جوری جمع کنین اینجا کارتونو یه جا ساختم ههه
خیلی فحشای بدتری لایقتون بود سگای کثیف ولی حیف بقیه هم میبینن نمیشه بیشتر از این گفت!
احمدی جوون کلی تو سایتای مختلفت رسوات کردم نظرامو پاک کردی زورت نمیرسه دیگه کامنت منو پاک کنی اینجا هههه
دعا کنیم هرچی زودتر فرج آقا اتفاق بیفته زمین از این بی خاصیتا خالی بشه.الهی آمین
سلام به همه ی دوستان گل کنکوری...با توجه به دینی که دارم به همه ی کنکوریای عزیز و مخصوصن اون قشری که بضاعت مالی مناسبی ندارن لازم دونستم این شیادا رو رسوا کنم تا گول نخورین...اخیرا میبینم که احمدی شارلاتان که دوکلاس بیشتر سواد نداره و عقده ی اینو داره که بهش بگن استاد،داره نوچه هاشو میفرسته تو سایتا که با اسمای مختلف ازش تبلیغ کنن!!که متن همشون تعریف کردن از خودشونه که من اینارو دیدم رتبه شدم ههه خر فرض کردن مارو! دوستان من این آقا حتی دوکلاس سواد هم نداره بعد ادبیات و عربیو دینیو همزمان تدریس میکنه کافیه یکی از دی وی ویاشو ببینین تا حالتون به هم بخوره ازش..همش وسط تدریس تبلیغ خودشو بقیه نوچه هاشو(معلماشو)میکنه که اونام هیچ پخی نیستن..گل سر سبدشون همین امیر مسعودیه که اونم چهارتا تکنیک از کتابای دیگه جمع کرده چندین ساله همونارو داره تو تلویزیون به خورد مردم بدبخت میده..واقعا متاسفم واسه صداو سیما که در ازای گرفتن پول به این کلاهبردارا اجازه پخش برنامه میده!!!خودتون شک نکردین چرا درسای دیگه رو تبلیغ نمیکنن؟چون اونا به شدت افتضاح تر از اینان!! اگرم خواستین فیزیکتونو تکنیکی یاد بگیرین کتاب معجزه فیزیک مهروماه رو تهیه کنین تموم نکات مسعودی و حتی بیشتر با ذکر مثال داخلش هست عزیزان...لطفا ساده نباشین با تحقیق در اینترنت میتونین نظرات افرادیو که خرید کردنو پشیمونن رو ببینین.گرچه ابن حیوون صفتا با دادن پول به سرور های ارایه دهنده ی بلاگـ،وبلاگشونو بستن و فیلتر کردن ولی هنوزم سایتایی باقی موندن که اثار جرمشونو گذاشتن!هه!من به شخصه خودم دوسال تموم تک تک برنامه های این کلاهبردارا رو از شبکه های مختلف دیدم..همشون مطالب تکراری و بدرد نخورن.بعضا مفید هست که اونم داخل اکثر کتابا موجوده پس وقتتونو پای برنامه های مفت اینا نذارین!مشاور رتبه یک کنکورشون رضا یزدانی یه بس سواد تمام عیاره که شیمی رو از رو مبتکران درس میده و هرجا بلد نیست میده کات کنن تا بره ادامشو حفظ کنه..البته صداش درومد و داشت لو میرف که احمدی گذاشتش پشت صحنه فقط تلفن جواب بده مشاوره بده(بمیرم واسه کسی ک بخواد از اینا مشاوره بگیره=!)خوده احمدیم از رو کاغذ یه سری چرتو پرت مینویسه رو تخته خودشم سرش نمیشه چی میگه..در کل دستتون رو شده راسو های کثیف..انشالله هرچی پول حروم به جیب زدید بشه غده سرطانی تو کل بدنتون.خاک بر سرتون که لقمه حروم گذاشتین سر سفرتون..بچه هاتون عذاب خواهند کشید بخاطر جهالت شما بی شعورا که یه عمره دانش اموزای بدبختو تیغ زدین و یه مشت اراجیف تحویلشون دادین اونم ناقص!!عذاب سختی در انتظارتونه مخوصا تو احمدی!سگ کثیف که حرف از حلالو حرومیه کپیه دی وی دی هات میزنی.تو اگه خدا سرت میشد از اون دانش اموز بدبختی که طلاهای مادرشو فروخت تا بتونه سیدیای توعه اشغالو بخره،پول نمیگرفتی،توادم نیستی.یه هیولای پستی..مرگ برتو باد
عذاب سنگینی در انتظارته
خری خبر نداری سنت استدراج شامل حالت شده.خدا بهت فرصت داده توبه کنی ولی تو بیشتر تو گناه میری.هلاکت ابدی گوارای وجودت موش کثیف
دوستای گلم خیلی عذرمیخوام تند صحبت کردم خیلی دلم از این کلاهبردارا پر بود..سلامت باشین و پایدار..خداوند یار و نگهدارتون
داداچ ناموسا ساقیت کی بوده که انقدر چرت نوشتی دربارهی مهندس مملکت
نویسنده ی مطلب احتمالا یه چیزی زده ، استاد مسعودی متولد 1366 هستن و در تمام دوران تحصیلشون معدل بالایی داشتن ، تازه نویسنده بسیار سوتی داده سال 86 مهندس مسعودی بیست سالشون بوده و اون.موقع دانشجوی مکانیک بودن ، ایشالا که همیشه تنشان سالم و سرشون سلامت باشه استاد مسعودی واقعا دعای خیر خیلی ها پشت سر شه و زندگی خیلی ها رو متحول کرده ، انشاءالله که عاقبت به خیر بشه ، با امید خدا کنکور97 پزشکی قبول میشم و جواب تمام زحماتی که برا ما   دانش آموزا کشیدن رو می دم و ازشون تشکر میکنم.
مهندس مسعودی فوق العاده هستن من منابع ریاضی فیزیک ایشون وسایر منابع مؤسسه کنکور آسان است رو دارم بی نظیرن کلاس های خصوصی بیرون چیزی که به درد کنکور بخوره اصلا نمی گن  ، خود من چندین جلسه برا درس زیست مبحث ژنتیک رفتم کلاس ، هر یک ساعت 80 تومن ازم می گرفت آخر سر هم . چرت و پرت تحویلم داد اما منابع زیست شناسی کنکور آسان است حرف نداره تازه فهمیدم چه جور باید زیست وسایر درس هارو بخونم هر کی پشت سرشون حرف میزنه به خاطر اینه که کلاس ای بی ارزش خصوصی خودشون یا نزدیکانشونو تعطیل شده بعد زورشون میگیره  میان پشت سر مهندس مسعودی و استاد احمدی حرف میزنن. بچه ها حرفای اونایی رو که بد میگن باور نکنید ، شما برنامه تلویزیونی رو ببینید  که چه جور تست ها رو حل میکنه بعد قضاوت کنید، مهندس ربیعیان استاد شیمی، ببینید چطور محاسبات سریع شیمی رو یاد میده و تکنیک های ناب رو میگه واقعا آدم از خوندن شیمی لذت میبره .
سلام آقای مسعودی شما برای فیزیک دهم فنی حرفه ای هم تدریس می کنید . 
ممنون میشم جواب بدید
این بیوگرافی که گذاشتید همش دروغ و چرت و پرته 
مهندس امیرمسعودی فوق لیسانس در رشته مکانیک هستند
با معدل بالا در راهنمایی و دبیرستان
مردم لطفا بدون اطلاع انقدر راحت قضاوت نکنن

سلام دوستان گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه

من دانش اموز کلاس نهم هستم بعضی ها میگه کنکور حذف میشه ایا درسته؟

من رشته تجربی رو میخونم باید چند رتبه بیارم که بتونم دندانپزشکی از تبریز رو بخونم؟

با سپاس فراوان از شما و استاد مسعودی گرامی

سلام دوستان گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه

من دانش اموز کلاس نهم هستم بعضی ها میگه کنکور حذف میشه ایا درسته؟

من رشته تجربی رو میخونم باید چند رتبه بیارم که بتونم دندانپزشکی از تبریز رو بخونم؟

با سپاس فراوان از شما و استاد مسعودی گرامی

گوگل ادوردز
ممنون اطلاعات خوبی بود
اقای مسعودی برترین هستن خدایی استادی تا حالا ندیدم پر انرژی مثل ایشون باشن خدایی با خوندن دیوی دی هاا کلاس حس سر کلاس درس بودن بهت میده و مخصوصا فیلم های اقای مسعودی هی مثل تخمه خوردن میمونه هی میگی این اخرین دونهس ولی ادامه میدی خلاسه هرچی بگم کم گفتم ایشالله همیشه موفق و موید باشید
وای استاد بهتر از خودت فقط خودتی :)
خیلی ماهی استاااااااااااااد
 

خیلی مخی بقرآن
بچه ها لطفا یه کم مودبانه نظر بزارید...آقای مسعودی بی نظیرن...تکنیک هاش میلیارد ها میلیارد می ارزه.پس الکی چرت پرت ننویسین...هرکی نمیخاد نخره...
درضمن اونایی که میگن دی وی دی هاشون کهنس...باید بدونن که شش ماه یبار آپدیت میشه ولی چون کتابا عوض نشده اونجوری میمونه....لطفا بدون آگاهی نظر نزارید
همه چی درسته ... من از همین انتشارات گیلنا تمام دروس کنکوری رو خریدم همشون عالی هستن
همشون کلاه بردارن دی وی دیه رایگان رو به من ۱۲۰تومن فروختن همه دی وی دی ها ضبط سال۹۳هست قبل ازاینکه بخرین تبلیغ دی وی دی های جدید رومیکنن اما وقتی خواستی بخری هرچی دی وی دی بنجل دارن واست میفرستن
ب ما چ ک چیکارس؟کجا درس خونده؟
مهم اینه ک هرکی گوش داده نتیجه گرفته
سلامت باشند ایشون :)
دوستت دارم امیر مسعودی فقط چرا واسه رشته انسانی تدریس نمیکنی

سلام به همگی مخصوصا استاد عزیزآقای مسعودی
هرکسی با توجه به ادب و تربیت و شخصیت خودش صحبت میکنه
من یقین دارم که خیلی از بچه ها با من موافقن که شما بی نظیر هستید.قطعا شما اگر بدخواه نداشتید یکجای کار مشکل داشت.چون انسان های خوب و شریف و موفق همیشه بدخواه و حسود دارن.همیشه همین بوده.
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید استاد
سلام من اهل تبریزی و به سخنان تک تک شما گوش دادم من خودم دی وی دی های استاد امیر مسعودی 
رو گرفتم و عالیه اما از چه لحاظ؟
به نظر من اون کسانی که میرن کلاس های کنکور خنگ و انگل هستن (ببخشید ).
حالا چرا؟چون اگه تو دی وی دی ها رو تهیه کنی دیگه لازم نیست لباساتو بببپوشی بدی بیرون تو هوای آلوده سرد با اتلاف وقت بری کلاس اونم یه معلمی که تضمین میکنه که تو کنکور قبول میشی!!!! آخه تو کجای دنیا میشه همچین چیزی رو تضمین کرد .
اما با دو وی دی های امیر مسعودی میتونی راحت بشنی مسله ها رو حل کمی اونم چند بار
به نظر من دانسته های مسعودی بیشتر از همه معلم ها است.
اما این ها رو هم میتونم بگم که آقای احمدی مثل مسعودی درس نمیده شاید تکنیک بلده اما قدرت درس دادن رو نداره یکی تند درس میده خطش افتضآخه من
من فقط اینو میتونم بگم که فقط امیر مسعودی اما با تلاش توووووو
معادله رو پیچیده تر نمکنمی کنم قبول شدن یه چیزی که به خود تو بستگی داره که تو کدوم راه رو برای پیشرفته انتخاب کنی.


رتبه ی 21 کنکور تجربی 94
ممنون
همتون برین گوهتونو بخورین
جدیدا گوش مالی دادن مردم اسمش شده تدریس عالی
یکم چشمتونو باز کنید برین آبی قلم چی بزنید بعد دور روز میفهمید که کلا میان یه سری سوالو ک یجور حل میشن میزارن کنار هم ک ملتو گوش مالی بدن!
امان از مردم راحت طلب این جامعه!!
راستی آقای بی نام الف بچه نمایید که هنوز یاد نگرفتید این قد حسود نباشی
امیر  مسعودی با حرفای بیخود بعضیها بد نمیشه به جای حسودی بهتره تلاش کنید به جایگاه ایشون برسید . 
وااااای واقعا عالی هستین استاد منکه از فیزیک متنفر بودم شده بهتررین درسم الان
استاد مسعودی یک استاد بی نظیر و عالیه در درس ریاضی و فیزیک حرف نداره
واقعا ازشون سپاسگذارم

من ارشد دارم، اما بعد از 11سال دوباره میخوام کنکور شرکت کنم. ریاضی و فیزیک رو با تدریس مهندس مسعودی عین آب خوردن میخونم. مهم نیست چی خونده کجا خونده معدلش چی بود، برای من کنکوری تکنیک ها و تدریس ایشون مهمه که عالی هستن.
نمیخوای بخونی بهونه نیار!
بچه ها هرکی میگه تدریس مسعودی بده بدونین یا خوب درس نمیخونه یا الکی میگه.من به شخص خودم فیزیک و ریاضی رو 80میزنم با تدریس ایشون الکی پولتون رو به کلاس رفتن هدر ندید و بدونید اگه خودتون ریاضی یا فیزیک رو بخونید تا تکنیک بدونید پیر میشید.من رشته تجربی هستم و 6میلیون دادم کنکوراسان است هم مشاوره دارن هم برنامه ریزی.من که کاملا راضی بودم.و این سایت ها که نوشتن کلاه برداره شایعه ای بیش نیست.کنکوراسان است تاسیس سال1373هستش.اولین بنیانگزار اینا هستن.حالا خود دانید میتونید بخرید میونید نخرید.بدون برنامه پیش رفتن یعنی برنامه ریزی برای رسیدن به شکست.دوست من کلاس میرفت 5تومن داده بود اخرسرم استادها نیومدن رتبش شده بود 30000اما من با این ها شدم 500البته خوندن خودش مهمه باید بخونی وگرنه نه اموزشگاه و نه فیلم امپول تزریقی نیستن.موفق باشید
سلام
لطفا به پرسشم پاسخ دهید
مخواستم بدونم این dvd ها خوبه یان شما که پزشکی قبول شدی چقدر برای تهیه این منابع هزینه کردی
دی وی دی های استاد مسعودی واقعا عالیه به همه توصیه می کنم که از دی وی دی هاشون استفاده کنن هرکی هم که میگه تدریس مسعودی بده حرف مفت زده
بچه ها من امسال کنکورداشتم dvd های ریاضی امیر مسعودی و استفاده کردم ولی بهتون توصیه می کنم این هارو نخرید خودتون بشینید بخونید کیفیت dvd هاشون پایین و قدیمی اند ینی مثلا سال86 ضبط شده تازه مثلا تدریس امیر مسعودی خوبه خدانکنه تدریس استادای دیگشونو بگیری شیمی و ادبیات و عربی و ...ینی بقیش افتضاح تازه dvd هارو ناقص میفرستند مثلا دینی رو دوتادرسو میفرستند سه تاه درسو نمیفرستند دوتاازفامیلای نزدیک بنده دست راست استاد احمدی اند ولی من بهتون میگم اینا چه کلاهبردارهایی هستند شما سرچ بکنید تو اینترنت (استاداحمدی کلاهبردار) ببینید چی دربارشون نوشتندپولاتونو نریزید توچاه یاخودتون بشینید بخونید یابرید یه اموزشگاه معتبر کلاسای حضوریشو شرکت کنید. صداو سیما هرکی بش پول بده میزاره تبلیغ کنه شما گول نخورید
رقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه
آقای مسعودی واقعا عالی به نظرمیان.
من رشتم ریاضی کنکوری 97 هستم. از کسایی که دی وی دی های ایشون رو گرفتن میخوام راهنمایی کنند. ممنون میشم.
من مشکلی توی درسای عمومی ندارم ولی تخصصی میترسم. به نظرتون دی وی دی های فیزیک و ریاضی ایشون و بگیرم میتونم درصد قابل توجهی رو بزنم؟
  هر چی هم بقیه پشت سرت بد بگن بازم محبوبی فوق العاده ای 
من سال ۹۰کنکور دادم لیسانس گرفتم الان اتقد ذوق دارم که دوباره بخونم واسه پزشکی
و این علاقه الانم ب خاطر تدریس بی نظیره اقای مسعودیه دست گلتون درد نکنه کاش استادهای زیست هم مثل شما بودن 
یه تشکر ویژه هم از اقای عارف ربیعی ایشون هم عالی هستن 
ممنونم که کمکمون میکنید
یه دختر آذری
 باعث افتخارمه که بامهندس مسعودی همشهری هستم .زنده باد آذری زبان ها به خصوص ارومیه ای ها ایشون فوق العااااااده هستند .اجرشون با خدا .
استاد مسعودی خیلی خوب هستید عالییییییییی هستید        خیلللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدوستتون دارم                                   چون خواهرم با دی وی دی های شما   خیلی بهتر درس میخونه          
آقای مسعودی تو رو به خدا هرسال واسه کنکور تدریس کنید
سلام ..آخرین پیام مال لیلا بود..گفتی امروز کنکور داشتی و مدیونی .....
خدا وکیلی dvd هاش عالی بود ؟؟!! آخه من گیج شدم ..dvd عربی و ادبیات رو گرفتم واقعا افتضاح بود ..خییییلی بد بود ..الان میترسم ک ریاضی و فیزیکش رو بخرم 
من رشته ریاضی ان و امروز کنکور داشتم من تمام نکات که توی برنامه اوج یادگیری میگفت رو خوندم و تمام اشکالاتم برطرف شد و کنکور امروزم رو هم خیلی عالی دادم همشم مدیون تدریس عالی مهندس مسعودی هستم .... مهندس واقعا معرکه ای .... موفق باشید مهندس 
استاد مسعودی عالییییههههههههههههههههههههه

تا چشم دشمناش در بیاد..........................
مهدی بصیری
من کار ندارم کی بوده چی خونده کجا قبول شده رشتش چی بوده همین قدر می دونم که اگه کسی از فیزیک هیچی حالیش نباشه نمی تونه در مورد مطالبی که مهندس مسعودی تدریس می کنه نظر بده ایشون عالی هستند.
قیمتو بیار پایین
سلام اقای مسعودی....
موفق باشید
ایا شما همسر دارید اقای مسعودیسلام دوستان ..من با خود مهندس مسعودی در دبیرستان چند جلسه کلاس داشتم و اینکه واقعا ایشون ب هر جا رسیدن از پشتکار   ذهن خلاقشونه و اینکه مکانیک خوندن و اینکه این موسسه فقط تبلیغ بیخود میکنه اونم برا فروش سی دی الفای ذهنی ک خدا تومن پول میگیرن براش .
امیرمسعودی عالیهههه من ازشون راضی ام مرسی کهبرامون انرژی میگذارید

واقعا از هنرستان به اینجا رسیده
مهندس امیر مسعودی در حال حاضر یکی از دبیران خوب (نه عالی) در تدریس فیزیک و ریاضی هستند
مهندس ارسطو
چجوری در دبیرستان فیزیک بلد نبودی ولی در طی چند سال این عظمت را در خود جا داده ی چجوری این همه فرمول را برای هر سئوالی یاد گرفته ای؟؟
اخرش نفهمیدم کدومو باور کنم ولی هر چی هست مهندس مسعودی رو دوست دارم
جدی
مهندس مسعودی آلان 30 سالشه
عرررررر
عزیزمه
سلام برای تهیه دی وی دی هاتون چه شرایطی لازم است
من سال چهارم تجربی هستم وآرزویم قبولی دررشته پزشگی شاهرود است امااگر نشد پرستاری شاهرود هم قبول شوم باز هم خیلی خوب است چه کار باید بکنم مرا راهنمایی کنید
واقعا این استاد عالیه فامیل ما با این ویدیو ها توانست رتبه25ریاضی را به دست بیاورد
واقعا تا الآن دبیری مثل امیر مسعودی از لحاظ تسلط بر فیزیک ندیدم. من آگه رشته ی پزشکی قبول شدم فقط به خاطر ایشان هست. به شما هم برای موفقیت توصیه می کنم از دی وی دی های ایشون استفاده کنید.
با سلام خدمت شما وهمه ی  دست اندرکاران برنامه خوبتان من خیلی از روش تدریس شما راضی ام خیلی هم دوست دارم که دی وی دی هاتون رو تهیه کنم اما به دلیل مشکلات مالی نمیتونم پس مدت برنامتون رو افزایش بدین باتشکر
من برادر امیر هستم 17 سال ازش بزرگترم و میدونم از بچگی به هر کاری اراده می کرد موفق میشد من خودم فلوشیپ جراحی کولورکتال هستم و در آزمون سراسری سال 68 فیزیک را 100 زده بودم باید بدونید که امیر از همان ابتدا در رشته ریاضی در دبیرستان تحصیل کرده و رشته قبولیش در دانشگاه مکانیک بوده و اطلاعات سایتها اغلب نادرست هستند درضمن امیر متولد ارومیه است و از جای دیگری به ارومیه نیامده است .
استاد مسعودی  اینقد بدنام کردن که والا نمی دونم باید چیکا کنم  dvd بخرم نخرم ضرر میکنم نمی کنم ....هف
آقای مسعودی بی نظیر اند .....ـــ
بــــــــــــــــــــــــــی نظــــــــــــــــــــــــــــــــــر....
انشاءالله خیلی خیلی وخیلی بیشار از این بدرخشید .

..و چشم همه بدخواهاتون کف پاتون .......

ایا دی وی دی برای سال دهم تولید کرده اید .
من دانش اموز نهم هستم وقتی میرم به دبیرستان چه وقت بهتره این cdهاره تهیه کنم
با سلام
برای هرگونه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و دریافت محصولات باشماره09129403519
  تماس حاصل کنید مطمین باشید پشیمون نمیشید
اقای دکتر وثاقی هستن
این داستان فیزیک دهم چیه میشه بگید؟من به هرکی میگم میگه بیخیال شو
بچه ها فکر نمی کنید کسی واسه نظرای ما تره هم خورد نمی کنه چه برسه که به اونا جوابم بده
استاد مسعودی خودتی؟
خیلی آقاییییییییییی........
فقط قیمت ها رو بیار پایین
یاشاسین تبریز!...
من سال پشت کنکوری هستم ولی دوست دارم مامایی دانشگاه  رورانه مشهد قبول شم چیکار کنم
 خوبه  که خودتون مشکل مالی داشتید پس یکم از هزینهی دی وی دی ها کم کنید
 حسادت چه کارهایی که نمی کنه......
مهندسی مسعودی بینظیر هستن....استاد خود بنده بودن....لطفا درباره ایشان از خودتون الکی حرف درنیارین. ....ایشان یه نابغه به تمام معنا هستن
من از اونجایی که میدونم و دیدم تدریس مهندس مسعودی حرف نداره.حالا چه فرقی داره چی خونده وو معدلش در گذشته چه بوده.باید واقع بین بود و در حال زندگی کنی.نه اینکه گذشته رو تبدیل به آینده کرد.
ostad masodi vaqean aali hastn
کیییییی؟؟؟؟مسعودی؟؟؟ی الف بچه اس.یکم بلده رفته و تلویزیون داره واق میزنه.هیچی هم سرش نمیشه تو دانشگاه مکانیک میخوند فنی و کامپیوتر از کجا اومد؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها یکم زود باور نباشید برید تحقیق کنید
واقعا چرا همه سعی دارن این موسسه و استاداشو بد نام کنن؟مگه چه بدی به شما کردن این همه رتبه برتر و ... از کجا اومده واقعا بهترین موسسه کنکور تو کشوره 
چرا روی مردم حرف می گذارید اگر می خواهید کسی را همچون مهندس امیر مسعودی بد نام کنید صد درصد خودتان ضربه می خورید و همه دوست دار مهندس امیر میعودی هستیم.
If yo&r182#7;ue still on the fence: grab your favorite earphones, head down to a Best Buy and ask to plug them into a Zune then an iPod and see which one sounds better to you, and which interface makes you smile more. Then you’ll know which is right for you.
مهنذس مسعودی تا اونجایی که میدونم رشته ای که خونده مکانیک بوده اونم تو دبیرساتنریای فیزیک میخونده هنرستان وکامپیوتر و...از کجا اومد
۱۳ بهمن ۹۴، ۱۹:۳۹
پاسخ:
In jadide

کاملا پیداست ساخته تخیل ذهن نویسندست،چون عزیز من به تاریخها توجه میکردی سوتی نمیدادی ، سال ۸۶ دکتر مسعودی بیست سالش بوده چون متولد ۶۶ هستش برید سرچ کنید میبینید، بعدا کدوم دانش اموز توی بیست سالگی دوم هنرستانه؟

برید خوب شید

۱۲ بهمن ۹۴، ۲۲:۱۲
پاسخ:
بله من اشتباه کردم اگه اینطوریه
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی